-5%

Блок живлення світлодіодний LED 24V 5A 120Вт IP20 MN
427 ₴
405,65 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1013391
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей блок живлення відносять до серії 24V. Назва серії говорить сама за себе. Компактність блоків є однією з їх переваг.
Зручні габарити корпусу допоможуть приховати блок живлення будь-де.
Представлені блоки порадують вас надійністю та стабільністю роботи. Цю серію джерел харчування перевірено часом на лед ринку. І тепер багато фахівців довіряють якості цієї серії та користуються такими блоками для створення світлотехнічних проектів.
Стабілізована вихідна напруга 24V цього джерела живлення безпечна для людини. Блок живлення має металевий захисний перфорований корпус ступеня захисту IP20 і встановлюється в кімнатах з нормальною вологістю.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувацькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Бренд | Без бренда |
| Вхідна напруга | 200-240 V |
| Висота | 35 мм |
| Вихідна напруга | 24 V |
| Гарантія | 6 міс |
| Довжина: | 114 мм |
| Клас якості | Professional |
| Потужність | 120 W |
| Охолодження | Пасивне |
| Тип блока | З перфорацією |
| Струм на виході | 5 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 405,65 ₴

