
Контролер світлодіодний LED чорний RGB 18А-216Вт
467 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1009635
Переваги цього RGB контролера:
- В пам'яті вже визначені деякі режими функціонування.
- За допомогою сенсорного кільця можна обрати потрібний колір світіння стрічки.
- Здатність керувати яскравістю світіння стрічки.
- Вбудовані динамічні режими роботи.
- Контролер зберігає останню програму після вимкнення живлення.
Рекомендуємо брати в розрахунок уживану потужність led стрічки Вт/м, при купівлі контролера потрібної потужності, так як кожна RGB контролер наділений певною потужністю. До даного виробу 18А дозволяється підключити 15 метрів led стрічки потужністю 14,4 Вт/м або до 30 метрів стрічки потужністю 7,2 Вт/м. RGB підсилювачі сигналу вживають при приєднанні більш довгої стрічки.
Контролер володіє такими функціональними можливостями: включення/вимикання, установка якого-небудь кольору, налаштування яскравості, настройка швидкості функціонування режиму і встановлення режиму експлуатації (світіння, мерехтіння, переливання).
Завдяки динамічним і постійним режимам і з використанням поданого контролера можна сформувати дуже багато колірних композицій світла. 15 вбудованих світлових додатків дадуть можливість влаштувати справжнє світлотехнічне захід!
Даний контролер, з завантаженими в пам'ять програмами, іменується RGB з контролером. Виріб містить три канали — червоний (R), зелений (G), синій (B) і призначене для управління RGB led продуктами. Зважаючи на це, продукт коннектіться до світлодіодних модулів або RGB доданими модулів, світлодіодної стрічки RGB. Харчування на контролер подається зі стабілізованого блоку живлення 12V.
LED контролер світлодіодний чорний RGB 18-216Вт буде керувати:
- Кольором і яскравістю світіння led підсвічування
- Режимом світіння
- Зміною кольору
- Ввімкненням-вимкненням підсвічування
Радіус сигналу досягає до 30 м. Варто відзначити, що незначні перепони не перешкода для дистанційного регулювання контролером. Пульт функціонує в режимі RF дистанційного регулювання. Вихідний струм цього контролера становить 18А по 6А на канал.
У пам'яті цього RGB контролера залишається остання програма, що застосовувалася до виключення живлення. Ви завжди зможете правильно настроювати відтінок кольору світіння за допомогою сенсорного кільця на пульті. Даний контролер йде в комплекті з сенсорним радіо пультом білого кольору. Іншими словами, даний контролер — це якісний аксесуар для регулювання кольору та режиму світіння led RGB стрічки.
LED контролер світлодіодний чорний RGB 18-216Вт живиться від блоку живлення 12V стабільного електричного струму. Збільшення сигналу можна досягти із застосуванням підсилювача.
Технічні характеристики:
- Виробник — Китай
- Тип управління — дистанційне радіоуправління (RF)
- Габарити корпусу— 80*60*25 мм
- Матеріал корпусу — алюміній
- Розміри пульта— 115*55*25 мм
- Пульт управління – сенсорний
- Робоча напруга — 12-24V
- Клас захисту IP20
- Вихідна напруга — 12V/канал
- Вихідний струм — 18А/6А (на 1 канал)
- Вихідна потужність — 216 W
- Колір пульта — білий
- Число каналів — 3
- Радіус дії — до 30 м
- Вага — 200 г
- Гарантійний термін — 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP44 |
| Бренд | Без бренда |
| Висота корпусу | 25 мм |
| Висота пульта | 25 мм |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Гарантія | 12 міс |
| Довжина корпусу | 80 мм |
| Довжина пульта | 115 мм |
| Клас якості | Professional |
| Кількість зон керування | 1 зона |
| Кількість каналів | 3 канали |
| Потужність | 216 W |
| Призначення | Для RGB-стрічок |
| Особливості | З пультом |
| Пульт керування | Сенсорний |
| Робоча напруга | 12 V |
| Радіус дії | до 30 м |
| Тип | Радіо (RF) |
| Струм на виході | 18 А |
| Ширина пульта | 55 мм |
- Ціна: 467 ₴


