Маючи багаторівневу регулювання яскравості, включаючи/вимикаючи диодную стрічку, представлений диммер дозволить зробити led підсвічування безмежно багатої і багатогранною.
След використовувати цей девайс і для підсвічування в розкішному ресторані або кафе, нічних клубах, торгових центрах, у вуличній підсвічуванню великого міста. Будівельна підсвічування об'єктів також не обходиться без диммера. Як бачимо з прикладів вище, сфера вживання вищезгаданого пристрою дуже широка.
Цей пристрій підключають до стрічки потужністю 14,4 Вт/м до 5м, до 7м стрічки потужністю 9,6 Вт/м, а також стрічки до 15м потужністю 4,8 Вт/м.
Можливості LED диммер 18А - 216Вт (5 кнопок):
- Регулювання яскравості від 10% до 100%
- Включення/вимкнення підсвічування
- Налаштування динамічних режимів.
Диммери след розділити на декілька типів: радіо диммери, стаціонарні та інфрачервоні. Приєднавши будь-який з таких видів до освітлювальних приладів, ви можете регулювати режими, змінити яскравість світіння, швидкість перевагу режиму, а також приєднувати декілька діммеров у зв'язці. Такий виріб, як диммер, дає можливість не тільки утворювати умовне зонування в житлових будинках і квартирах, але і здійснювати керівництво ним.
Даний диммер використовують для регулювання яскравості світла світлодіодної стрічки та інших освітлювальних елементів. Презентований диммер має в комплекті пульт управління, який працює в межах 30 метрів. Такий пульт працює на радіохвилях.
Використовувана програма запам'ятовується і при виключенні диммер зберігає її.
Увага! Дуже важливо під'єднати радіо диммер коректно. Напруга 12В повинно надходити на вхід 12-24В, а led стрічку след під'єднати до виходу димера ( - LED).
На випадок, якщо вам треба під'єднати декілька діммеров у зв'язці, можна застосовувати для з'єднання шнур з роз'ємами типу RJ45. Це дає можливість синхронізувати управління величезної кількості метрів стрічки.
Прилад, який регулює світло на відстані, називається діммером. Завдяки цьому пристосуванню ви можете легко змінювати яскравість світла будь-якого сучасного світлодіодного приладу: лампи, світильники, led лінійки, діодні стрічки.
Технічні дані диммера:
- Країна-виробник — Китай
- Тип — світлорегулятор
- Наявність каналів — 3 канали шт.
- Вид — сенсорний
- Тип керованості — дистанційне RF
- Вхідна напруга — 12-24В
- Наявність кнопок — 5 шт.
- Ток — 18А
- Радиодиапазон сигналу — до 30 м
- Потужність — 216 W
- Габарити— 84*64*24 мм
- Габарити пульта — мм
- Рівень захисту — IP 20
- Гарантійний термін — 12 місяців
Комплектація:
- диммер — 1 шт.
- пульт управління — 1 шт.
- керівництво — 1 шт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP44 |
| Бренд | Без бренда |
| Висота корпусу | 24 мм |
| Вихідна напруга | 12-24 V |
| Гарантія | 12 міс |
| Довжина корпусу | 84 мм |
| Клас якості | Professional |
| Кількість зон керування | 1 зона |
| Кількість каналів | 3 канали |
| Потужність | 216 W |
| Призначення | Для монохромних стрічок |
| Особливості | З пультом |
| Пульт керування | Сенсорный/кнопочний |
| Робоча напруга | 12-24 V |
| Тип | Радіо (RF) |
| Струм на виході | 18 А |
- Ціна: 513 ₴




