
Світлодіодний накладний світильник ЖКГ 9Вт круглий 5000К IP40 Symphony
144 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1017779
Світильник накладний є економічним і дуже простим у підключенні до джерела електричної енергії. Включається в мережу 220 за допомогою інстальованого драйвера. Це дуже практично, тому що вам не потрібно буде замовляти блок живлення до нього.
Його світлорозсіювач зроблений із непрозорого білого полікарбонату. Світильник має круглу форму та простий пластиковий каркас білого кольору. Інтегрований перетворювач напруги дозволяє світлодіодному пристрою не реагувати на коливання електроенергії в мережі. Це забезпечує стійку та надійну роботу світильника.
Колірна температура 5000К формує біле світло. Такий відтінок світла збільшує концентрацію уваги та допомагає створити робочу обстановку. За такого освітлення житлове приміщення навіть здається чистішим! За допомогою нього можна підкреслити стерильність житлових приміщень, а отже цей світильник люблять використовувати у медичних закладах, у ванних кімнатах та на кухнях. Така якість світильника дає можливість експлуатувати його на сходових прольотах або в під'їздах, офісних кабінетах, а також на великих підприємствах.
Як видно навіть із найменування представленої моделі, такий світильник успішно використовують і в житлово-комунальних господарствах.
Переваги світильника:
Немає миготіння.
Немає низькочастотного шуму.
Екологічно безпечний.
Не містить ртуті.
Простота утилізації.
Немає ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання.
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP40 |
| Бренд | AVT |
| Гарантія | 12 міс |
| Довжина: | 95 мм |
| Клас якості | Standart |
| Клас енергоефективності | А + |
| Потужність | 9 W |
| Робоча напруга | 185-265 V |
| Ресурс роботи | 40000 час |
| Світловий потік | 850 lm |
| Температура світіння | 5000 К |
| Форма | Круг |
| Колір світіння | Білий |
- Ціна: 144 ₴

