Ось деякі параметри: IP защита: IP20; Бренд: SIVIO; Можливість дімірованія: Ні; Гарантія: 24 міс; Довжина: 47 мм; Індекс передачі кольору: 80 Ra; Клас якості: Standart; Клас енергоефективності: А+; Матеріал колби: Пластик; Матеріал корпусу: Алюмопласт; Потужність: 7 Вт; Ресурс роботи: 30000 год. Більш детально дивіться на закладці: Характеристики.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Алюмопласт |
| Користувацькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Бренд | SIVIO |
| Вага брутто | 550 г |
| Вага нетто | 380 г |
| Можливість димування | Немає |
| Гарантія | 24 мес. |
| Довжина: | 47 мм |
| Індекс передавання кольору | 80 Ra |
| Клас якості | Standart |
| Клас енергоефективності | А + |
| Матеріал колби | Пластик |
| Потужність | 7 Вт |
| Робоча напруга | 175-265 V |
| Ресурс роботи | 30000 час |
| Світловий потік | 700 Lm/m |
| Температура світіння | 3000 K |
| Тип діода | SMD 3528 |
| Тип колби | MR16 |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Форма колби | Точка |
| Колір світіння | Білий теплий |
| Еквівалентна потужність | 70 W |
Інформація для замовлення
- Ціна: 36 ₴



