
Підвісний лінійний світильник бурштиновий AVATON #1505/1 FOREST-36W 4000K 120см (бук) (AVT)
4 350 ₴
4 132,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1021930
Елегантний підвісний лінійний світильник AVATON-це нове слово в концепції сучасних освітлювальних приладів. Модель виконана в мінімалістичному дизайні і має лаконічну прямокутну форму з чіткими лініями корпусу. Універсальна конфігурація і хороші світлотехнічні характеристики дозволяють використовувати світильник для будь-яких інтер'єрних рішень в житлових, офісних, торгових і громадських приміщеннях.
Характеристики підвісного світильника
Міцний дерев'яний корпус підвісного світлодіодного світильника виготовлений з бука в красивому Янтарному кольорі з природною фактурою натурального матеріалу. Світловий джерело представлений вбудованим LED-елементом з білим світінням (4000 до) і кутом освітлення 1200. Прилад має наступні технічні характеристики:
- Потужність-36 W.
- Робоча напруга - 165-265 V.
Полімерний розсіювач відрізняється хорошою світловіддачею і забезпечує м'яке, розсіяне світіння. Модель відноситься до класу енергоефективності А і володіє тривалим ресурсом роботи – 30000 годин. Конструкція складається з двох основних частин: лінійного світильника з розмірами корпусу 1200х120х36 мм і кріпильної планки, – які з'єднані між собою металевими хромованими підвісами.
Світильник AVATON в інтер'єрі
Завдяки лаконічному дизайну Підвісний Світильник підвісний світлодіодний AVATON можна використовувати в сучасних інтер'єрах, виконаних в скандинавському, індустріальному, мінімалістичному, екологічному стилях. Виріб буде вигідно виглядати в поєднанні з природними матеріалами і декоративними деталями простих геометричних форм. Світильник можна встановлювати, як самостійний елемент або в комбінації з іншого підсвічуванням.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Україна |
| Світловий потік | 2500 лм |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 120 см |
| Ширина | 36 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP 20 |
| Гарантія | 2 роки |
| Довжина: | 1200 |
| Клас якості | Premium |
| Клас енергоефективності | А++ |
| Матеріал корпусу | Бук |
| Потужність | 36 W |
| Робоча напруга | 165-265 V |
| Ресурс роботи | 30000 час |
| Температура світіння | 4000 K |
| Кут світіння | 120° |
| Форма | Лінійний |
| Колір корпусу | Бурштиновий |
- Ціна: 4 132,50 ₴




