
Контролер світлодіодний LED W+WW 6А-72Вт IR 24 кнопки (AVT)
157 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1017967
Переваги цього RGB контролера:
- У пам'яті вже передбачено деякі режими функціонування.
- За допомогою сенсорного кільця можна вибрати потрібний колір світіння стрічки.
- Здатність керувати яскравістю світіння стрічки.
- Вбудовані динамічні режими роботи.
- Контролер зберігає останню програму після вимкнення живлення.
Рекомендуємо брати в розрахунок використовувану потужність лед стрічки Вт/м, під час купівлі контролера потрібної потужності, оскільки кожен RGB контролер має певну потужність. До цього виробу 6 А можна під'єднати 15 метрів led стрічки потужністю 14,4 Вт/м або до 30 метрів стрічки потужністю 7,2 Вт/м. RGB підсилювачі радіосигналу вживають під час приєднання довшої стрічки.
Контролер має такі функціональні можливості: вмикання/вимикання, встановлення будь-якого кольору, настроювання яскравості, настроювання швидкості функціонування режиму та встановлення режиму експлуатації (світіння, мерехтіння, переливання).
Завдяки динамічним і постійним режимам і з використанням представленого контролера можна сформувати дуже багато колірних композицій світла. 15 вбудованих світлових програм дадуть можливість влаштувати справжній світлотехнічний захід!
Цей контролер, з завантаженими в пам'ять програмами, іменується RGB контролером. Виріб стисне три канали — червоний (R), зелений (G), синій (B) і призначений для керування RGB-топед продуктами. З огляду на це, продукт конектиться до світлодіодних модулів або RGB діодних модулів, світлодіодної стрічки RGB. Живлення на контролер подається зі стабілізованого блока живлення 12V.
LED-контролер світлодіодний W+WW 6 А-72 Вт (IR 24 кнопки) керуватиме:
- Кольором і яскравістю світіння лед підсвітки
- Режимом світіння
- Змінний колір
- Увімкненням-вимкненням підсвітки
Радіус радіосигналу досягає до 30 м. Варто зазначити, що незначні препони не перешкода для дистанційного регулювання контролером. Пульт функціонує в режимі RF дистанційного регулювання. Вихідний струм цього контролера становить 6 А по 6 А на канал.
У пам'яті цього RGB контролера залишається остання програма, що застосовувалася до вимкнення живлення. Ви завжди зможете правильно настроювати відтінок кольору світіння за допомогою сенсорного кільця на пульті. Справжній контролер йде в комплекті із сенсорним радіо пультом білого кольору. Іншими словами, цей контролер — це якісний аксесуар для регулювання кольору та режиму світіння лед RGB стрічки.
LED-контролер світлодіодний W+WW 6 А-72 Вт (IR 24 кнопки) живиться від блока живлення 12V стабільного електричного струму. Збільшення сигналу можна досягти із застосуванням підсилювача.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP44 |
| Бренд | Без бренда |
| Висота | 25 мм |
| Висота корпусу | 25 мм |
| Висота пульта | 5 мм |
| Вихідна напруга | 12-24 V |
| Гарантія | 12 міс |
| Довжина: | 50 мм |
| Довжина корпусу | 50 мм |
| Довжина пульта | 90 мм |
| Клас якості | Professional |
| Кількість зон керування | 1 зона |
| Кількість каналів | 2 канали |
| Потужність | 72 W |
| Призначення | Для W+W-стрічок |
| Особливості | З пультом |
| Пульт керування | Кнопковий |
| Робоча напруга | 12-24 V |
| Радіус дії | до 10 м |
| Тип | Інфрачервоний (IR) |
| Струм на виході | 6 А |
| Ширина пульта | 55 мм |
- Ціна: 157 ₴

