
Світлодіодний накладний світильник 20Вт квадратний 6000К IP65 ЖКГ Datex (AVT)
309 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 1018560
Світильник накладний економічний і дуже простий в підключенні до джерела електричної енергії. Включається в мережу 220 в з допомогою инсталированного драйвера. Це дуже практично, тому що вам не треба буде замовляти блок живлення до нього.
Його светорассеиватель зроблений з непрозорого білого полікарбонату. Світильник має овальну/круглу/квадратну форму і простий пластиковий каркас білого кольору. Інтегрований перетворювач напруги дозволяє світлодіодному пристрою не реагувати на коливання електрики в мережі. Це забезпечує стійку і надійну роботу світильника.
Колірна температура 6000К формує холодний білий світ. Такий відтінок світла збільшує концентрацію уваги і допомагає створити робочу обстановку. При такому освітленні житлове приміщення навіть здається чистішою! За допомогою нього можна підкреслити стерильність житлових приміщень, а значить даний світильник люблять використовувати в медичних установах, у ванних кімнатах і на кухнях. Така якість світильника дає можливість експлуатувати його на сходових прольотах або в під'їздах, офісних кабінетах, а також на великих підприємствах.
Як видно навіть з найменування представленої моделі, такий світильник з успіхом використовують і в житлово-комунальних господарствах.
Переваги світильника:
- Немає миготіння.
- Немає низькочастотного шуму.
- Екологічно безопасносен.
- Не містить ртуті.
- Простота утилізації.
- Немає ультрафіолетового та інфрачервоного випромінювання.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP65 |
| Бренд | AVT |
| Гарантія | 12 міс |
| Довжина: | 65 мм |
| Клас якості | Standart |
| Клас енергоефективності | А + |
| Потужність | 20 W |
| Робоча напруга | 185-265 V |
| Ресурс роботи | 40000 час |
| Температура світіння | 6000 К |
| Форма | Квадрат |
| Колір світіння | Білий |
- Ціна: 309 ₴

