
Світлодіодний світильник врізний 12Вт квадратний 5000К IP20 Ester настінно-стельовий (AVT)
109 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1019334
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ось деякі параметри: IP захист: IP20; Бренд: AVT; Гарантія: 12 місяців; Довжина: 100 мм; Клас якості: Standart; Клас енергоефективності: А+; Матеріал: Пластик; Потужність: 12 W; Ресурс роботи: 40000 год.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Колір світіння | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Бренд | AVT |
| Гарантія | 12 міс |
| Довжина: | 100 мм |
| Клас якості | Standart |
| Клас енергоефективності | А + |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 12 W |
| Робоча напруга | 185-265 V |
| Розміри під врізку | 50-90 мм |
| Ресурс роботи | 40000 час |
| Світловий потік | 1200 Lm |
| Способ монтажа | Врізний |
| Температура світіння | 5000 К |
| Форма | Квадрат |
Інформація для замовлення
- Ціна: 109 ₴

