Ось деякі параметри: IP захист: IP65; Бренд: AVT; Вхідна напруга: 180-265 V; Вихідна напруга: 12 V; Висота: 36 мм; Гарантія: 6 місяців; Довжина: 265 мм; Клас якості: Professional; Матеріал: Метал; Потужність: 300 W.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP65 |
| Бренд | AVT |
| Вхідна напруга | 180-265 V |
| Висота | 36 мм |
| Вихідна напруга | 12 V |
| Гарантія | 6 міс |
| Довжина: | 265 мм |
| Клас якості | Professional |
| Потужність | 300 W |
| Охолодження | Пасивне |
| Тип блока | Герметичний |
| Струм на виході | 25 А |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 633 ₴


