-5%

Блок живлення світлодіодний LED 24V герметичний 12,5А 300Вт (AVT)
1 710 ₴
1 624,50 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1019890
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ось деякі параметри: IP захист: IP65; Бренд: AVT; Вхідна напруга: 180-265 V; Вихідна напруга: 24 V; Висота: 36 мм; Гарантія: 6 місяців; Довжина: 265 мм; Клас якості: Professional; Матеріал: Метал; Потужність: 300 W.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувацькі характеристики | |
| Висота | 36 мм |
| Довжина: | 265 мм |
| Потужність | 300 W |
| Бренд | AVT |
| Гарантія | 6 міс |
| Клас якості | Professional |
| Вихідна напруга | 24 V |
| Вхідна напруга | 180-265 V |
| IP захист | IP65 |
| Охолодження | Пасивне |
| Струм на виході | 12,5 А |
| Тип блока | Герметичний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 624,50 ₴

