-2%

Світильник вбудований "CLARA-15" 15W 4200К світлодіодний настінно-стельовий (Horoz Electric)
386 ₴
378,28 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-016-0015-030
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник вмонтований "CLARA-15" 15W 4200k
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Білий |
| Користувацькі характеристики | |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Потужність | 15 W |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Світловий потік | 1150 Lm |
| Розміри (ДхШхВ) | 200 мм * 40 мм |
| Колірна температура, К | 4200K |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Врізний отвір | 165 мм |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Аналог лампи розжарювання | 120 W |
| Матеріал корпусу | метал, стекло |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
Інформація для замовлення
- Ціна: 378,28 ₴

