
Люстра світлодіодна стельова LED "CALIBUR-24" 24W 4000K хром (Horoz Electric)
4 393 ₴
- Немає в наявності
- Код: 019-031-0024-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Люстра LED "CALIBUR-24" 24W 4000K хром
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 192 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 24 W |
| Робоча напруга | 110 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 1000 мм * 70 мм * 1200 мм |
| Світловий потік | 1800 Lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 4000 K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 393 ₴


