
Світильник консольний вуличний на сонячній батареї з датчиком руху LED "GRAND-100" 100W 6400K IP65 Horoz
1 735 ₴
- Немає в наявності
- Код: 074-009-0100-020
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник вуличний консольний на сонячній батареї LED GRAND-100 (074-009-0100-20)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 100 W |
| Світловий потік | 984 lm |
| Термін експлуатації | 50 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| батарея | 1 x 3.2V 5Ah Lithium Iron Phosphate |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 735 ₴

