-4%

Світильник ЖКГ накладний пластиковий "Акуа" LED 12W 6400К з датчиком руху (Horoz Electric)
1 930 ₴
1 852,80 ₴
- Готово до відправки
- Код: 400-425-115
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник накладний пластиковий "Акуа" LED 12W 6400К з датчиком руху ЖКГ (Horoz Electric)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Teb Elektrik |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Колір | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 106 мм |
| Діаметр | 242.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 96W |
| Бренд | Teb Elektrik |
| Додатково | Світильник протиударний, вологозахищені з датчиком руху |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Потужність | 12W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø242,5 мм*106мм |
| Ступінь захисту, IP | IP54 |
| Тип цоколя | Е27 |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Колірна температура, К | 6400К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 852,80 ₴

