-2%

Світильник вуличний на сонячній батареї LED "COMPACT-30" 30W 6400K IP65 чорний (Horoz Electric)
904 ₴
885,92 ₴
- Готово до відправки
- Код: 074-010-0030-020
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник вуличний на сонячній батареї LED "COMPACT-30" 30 W (074-010-0030-020)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Час заряджання | 4-6 рік.(пасмурно-1день, дощ-2 сьогодні) |
| Додатково | Вбудований сутінковий датчик |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 30 W |
| Розміри (ДхШхВ) | 320 мм х 183 мм х 670 мм х 48 мм |
| Світловий потік | 300 Lm |
| Термін експлуатації | 50 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120 ° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400 K |
| батарея | 5 x 3.2V 10Ah Lithium Iron Phosphate |
Інформація для замовлення
- Ціна: 885,92 ₴







