-2%

Світильник вбудований світлодіодний "CARTER-12" 12W 4200K чорний настінно-стельовий (Horoz Electric)
783 ₴
767,34 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-072-0012-020
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник вмонтований CARTER-12 чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Врізний отвір | Ø130 mm |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 12W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | Ø148x33 mm |
| Світловий потік | 1000 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 767,34 ₴


