
Світильник лінійний LED 54W "TETRA-54" 6400К (Horoz Electric)
291 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 052-003-0150-020
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник LED 54W "TETRA-54" 6400К
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Розміри | |
| Висота | 27 мм |
| Довжина | 1500 мм |
| Ширина | 69.5 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | Кріплення в комплекті |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 54 W |
| Робоча напруга | 220-240V |
| Розміри (ДхШхВ) | 1500 мм * 69.5 мм * 27 мм |
| Термін експлуатації | 50 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Білий |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 291 ₴


