-2%

Світильник світлодіодний фасадний "DRAGON" 15W 4200K IP65 настінний чорний (Horoz Electric)
489 ₴
479,22 ₴
- Готово до відправки
- Код: 076-060-0015-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник світлодіодний фасадний DRAGON настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 15W |
| Робоча напруга | 100-265V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 200 мм * 175 мм * 74 мм |
| Світловий потік | 1125 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 4200K (Inner) + 4200K (Outer) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 479,22 ₴



