-4%

Прожектор світлодіодний переносний "WORKSHOP-30" 30W 5000K IP54 1 розетка+вимикач (Horoz Electric)
2 740 ₴
2 630,40 ₴
- Готово до відправки
- Код: 068-019-0030-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прожектор світлодіодний переносний "WORKSHOP-30" 1 розетка+вимикач
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Додатково | провод:1.8M H07RN-F3G1.5mm2 (1 розетка + вимикач) |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Потужність | 30W |
| Робоча напруга | 220-240V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 291 мм * 252.5 мм * 111 мм |
| Світловий потік | 3250 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP54 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Red & Black |
| Колірна температура, К | 5000K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 630,40 ₴



