
Світлодіодний світильник, LED панель універсальна, Кругла 6500К 32Вт 3100Лм стельова (ElectroHouse)
368 ₴
- Немає в наявності
- Код: EH-PU-32R
LED-панель універсальна Кругла 6500К 32 Вт 3100 Лм EH-PU-32R бренда Electro House призначена для створення комфортного освітлення і має широку сферу застосування. Лаконічний дизайн освітлювального приладу може поєднуватися з багатьма стилями інтер'єру. LED-панель EH-PU-32R може встановлюватися в житлових, торгових, адміністративних і багатьох інших типах приміщень. Розсіювач виготовлений із матового білого пластику, що робить світіння м'яким, рівномірним і приємним для очей. LED-панель має вбудований драйвер, а корпус виготовлений з алюмінію та металу. LED-панель універсальна Кругла 6500К 32 Вт 3100 Лм підійде як для нового встановлення, так і для заміни вбудованого або накладного світильника іншої моделі. Його особливістю є регульоване кріплення, яке дає змогу встановити світильник у наявний отвір без додаткових зусиль щодо підгону до потрібного розміру. Універсальність кріплення істотно спрощує й полегшує монтаж, адже немає потреби суворо витримувати діаметр монтажного отвору.
Світильник виготовлений із сучасних високоякісних матеріалів, безпечний і економний в експлуатації. Проходить контроль якості на всіх етапах виробництва, сертифікований і має дворічну гарантію виробника.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Потужність лампи | 32 Вт |
| Світловий потік | 3100 лм |
| Стан | Новий |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Врізний |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 38 см |
| Діаметр | 220 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Гарантія | 24 місяці |
| Матеріал корпусу | Алюміній/метал |
| Монтаж | Вбудований |
| Монтажний отвір | 60 - 190 мм |
| Потужність | 32 Вт |
| Робоча поверхня | 220 мм |
| Температура світіння | 6500К |
| Кут розсіювання | 180 |
- Ціна: 368 ₴



