-5%

Світлодіодний накладний світильник 36W 5000К IP40 Crona Квадрат настінно-стельовий (AVT)
388 ₴
368,60 ₴
- Готово до відправки
- Код: 1019201
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник CRONA можна використовувати для освітлення житлових, адміністративно-офісних, торгових, громадських та інших приміщень.
Використання світлодіодного світильника дозволяє заощадити 90% електроенергії.
Світильник включається миттєво і забезпечує рівномірне, яскраве, стабільне світло без мерехтінь та відблисків. Це створює комфортні умови як для роботи, так і для відпочинку. Світильник дуже простий у підключенні та монтажі. А також має ступінь захисту IP 40 (ВОЛОГОЗАХИЩЕНИЙ), що дозволяє його використовувати як на вулиці, так і в приміщеннях, де може бути волого.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Матеріал каркасу | пластик |
| Потужність | 36 Вт |
| Напруга мережі | 220~240 В |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Робоча напруга (В) | 180-260 |
| Світловий потік | 3500 лм |
| Стан | Новий |
| Ступінь захисту IP | 40 |
| Стиль виконання | Мінімалізм |
| Тип лампи | LED модуль |
| Тип світильника | Накладний |
| Кут розсіювання | 120 град. |
| Форма | Квадратна |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Білий |
| Колірна температура | 5000K |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 35 см |
| Довжина | 230 см |
| Ширина | 230 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 368,60 ₴


