
Драйвер для трекової магнітної системи, вивідний DC 48V 6A 300W (ElectroHouse)
1 928 ₴
- Готово до відправки
- Код: EH-TDRE-300W
Драйвер трекового магнітного світильника вивідний DC 48 V 6A 300 Вт EH-TDRE-300W для використання із трековими магнітними системами бренду Electro House. Драйвер встановлюється в корпус трекової магнітної рейки. Усередині корпусу він надійно фіксується за допомогою клямок. Завдяки особливості конструкції немає необхідності якось приховувати цей пристрій, щоб він не псував дизайн інтер'єру. Встановлений драйвер EH-TDRE-300W не видно, тому що повністю прихований в корпусі трекової рейки.
Драйвер для трекових магнітних рейок призначений для застосування в закритих опалювальних приміщеннях з нормальною вологістю. При виборі драйвера слід враховувати загальну потужність світильників, що підключаються. Драйвери для трекових магнітних систем виробництва Electro House проходять обов'язковий контроль якості та сертифіковані в Україні. На цей пристрій поширюється дворічна гарантія.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ElectroHouse |
| Країна виробник | Україна |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вхідна напруга | 175-265 В |
| Вихідна напруга | DC 48 V |
| Вихідний струм | 240-260 мA±5% |
| Захист (IP) | IP22 |
| Потужність | 300 Вт |
| Країна реєстрації бренда | Україна |
| Температурний діапазон | TC:75°C TA:50°C(MAX) |
| Тип комплектуючих | LED-драйвер |
| Частота тока | 50/60 Гц |
- Ціна: 1 928 ₴


