Premium

Стрічка світлодіодна холодна біла Motoko 12В smd2835 4.8Вт/м 60Лед/м IP20, 1м
92 ₴/м
Мінімальне замовлення — 5 м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: 1012017
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стрічка світлодіодна холодна біла Motoko 12V smd2835 4.8w/m 60LED/m IP20, 1м
Бухта стрічки йде 5 метрів.
У цій серії виробів досить ефективно виміряні ціна та якість, а стрічки розташовують вкрай високою яскравістю, з огляду на це їх треба застосовувати для оформлення яскравого підсвічування і світлодіодного освітлення. Якісна стрічка з чудової лінійки серії «Motoko» винайдена спеціально для майстрів своєї справи та кваліфікованих фахівців.
Стрічка за метром не ріжеться!
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Motoko |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Світлодіодна стрічка 12 вольт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Висота | 2 мм |
| Клас якості | Ultra-Professional |
| Кількість метрів у котушці | 5 |
| Кількість світлодіодів | 60 Led/m |
| Кратність різання | 5 см |
| Потужність | 4,8W/м |
| Робоча температура | от -40 до 60°C |
| Робоча напруга | 12 V |
| Ресурс роботи | 40000 годин |
| Світловий потік на метр | 750-850 Lm |
| Температура світіння | 6500-7500 K |
| Тип діода | SMD 3528 |
| Ширина | 8 мм |
| Яскравість на діод | 14 Lm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 92 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 5 м



