Топ продаж

Стрічка світлодіодна холодна біла 12В smd2835 9.6Вт/м 120Лед/м IP20 TLD-P, 1м (AVT)
69 ₴/м
Мінімальне замовлення — 5 м
Показати всі оптові ціниМінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Тільки оптом
- Код: TLDP-18627
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Стрічка світлодіодна холодна біла TLD-P 12V smd2835 9.6W/m 120LED/m IP20, 1м
Стрічка за метром не ріжеться! Бухта стрічки йде 5 метрів!
Краща лед стрічка з відмінної лінійки діодних стрічок серії «Professional». Серія TLD-P розроблена спеціально для профі та спеціалістів. У цій серії продукції дуже добре збалансовані вартість і якість, а стрічки мають високу яскравість, тому їх застосовують для виготовлення насиченого підсвічування та лед освітлення.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AVT |
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Світлодіодна стрічка 12 вольт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Холодний білий |
| Користувацькі характеристики | |
| IP захист | IP20 |
| Висота | 2 мм |
| Клас якості | Professional |
| Кількість метрів у котушці | 5 |
| Кількість світлодіодів | 120 Led/m |
| Кратність різання | 2,5 см |
| Потужність | 9,6 W/m |
| Робоча температура | от -40 до 60°C |
| Робоча напруга | 12 V |
| Ресурс роботи | 30000 годин |
| Світловий потік на метр | 960-1200 Lm/m |
| Температура світіння | 6500-7500 K |
| Тип діода | SMD 3528 |
| Ширина | 8 мм |
| Яскравість на діод | 10 Lm |
Інформація для замовлення
- Ціна: 69 ₴/м
- Мінімальне замовлення: 5 м





