
Світильник врізний точковий поворотний DL622 чорний настінний стельовий (Feron)
309 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 01806
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лаконичні Свічки для тем сучасних і стриманих інтер'єрів у стилі hi-tech, мінімалізм і техно.
Сфера використанняОсвітлення житлових, торгових і адміністративних приміщення, кафе, ресторани, готелі тощо.
Можуть використовуватися як основного освітлення, так і для створення світлових Наголоси в певних приміщеннях, або на окремих предметах інтер'єра.
Природність конструкції. Світильники мають зйомне фіксуюче кільце, Перекриває контури лампи. Завдяки цьому вони виглядають цілісною конструкцією Без зайвих елементів і зазор.
Зручний монтажЗ'єднане кільце забезпечує простий і зручний монтаж і демонтаж лампи.
Якість конструкції. Корпус світильника виконаний з алюмінію
Гарантія 1 рік.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вбудований розмір | 80х160 мм |
| Кількість в пакованні | 100 |
| Комплектація | Без лампи |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Потужність | 50W |
| Патрон | G5.3 |
| Розмір | 172х92х25 мм |
| Тип лампи | MR-16 |
| Колір основи | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 309 ₴






