
Белт-лайт гірлянда вулична IP44 CL50-13-1 чорний 13м 20хE27 без ламп в комплекті (Feron)
2 132 ₴
Показати оптові ціни- Готово до відправки
- Оптом і в роздріб
- Код: 41826
Модель гірлянди Feron Белт-лайт на підвісах влучне рішення для декорування будь-якого інтер'єру або екстер'єра: фасадний будівель, кафе, ресторанів, парків, скверів, прикраси вітрин магазинів, балконів, розмовок та інших споруд.
Моделі мають поширений патрон E27 і відрізняються:
- довжиною - 13 і 25м
- Кількість патронів - 20 і 50шт
- можливість з' єднання в одну лінію CL50-25 і CL50-25-1
- максимальний вантаж на один патрон - 16 і 40Вт
Гірлянди мають високий рівень захисту IР65 і ущільнене кільце на кожному патроні гірлянди, яке захищає від впливу навколишнього середовища.
Модель має широкий діапазон температур від -20 до + 70 ° C, що дозволяє використовувати гірлянду в будь-яких умовах.
Легка і гнучка конструкція, проста у встановленні, не потребує додаткових аксесуарів для монтажу (кожний патрон має фіксатори для закріплення) яку можна використовувати, як з світильникми розжарювання, так і зі світлодіодичними світильникми.
Технічні характеристики можуть змінюватися залежно від партії.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Feron |
| Країна виробник | Китай |
| Цоколь | E27 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість під'єднання в лінію | Немає |
| Довжина: | 1300 |
| Кількість патронів | 20хЕ27 |
| Макс. потужність | 800W |
| Потужність лампи на один патрон | 40W |
| Наявність підвісів | Да |
| Напруга, В | 230 |
| Відстань між патронами | 500 мм |
| Переріз проводу | 2х0,5 мм2 |
| Ступінь захисту | IP65 |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
- Ціна: 2 132 ₴






