
Настінне бра, світильник в стилі лофт Mystery NL 3180 WH під дві лампи Е27 MSK
1 034 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 617553
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Серія Mystery
Настінний світильник серії Мysterа в стилі лофт створює гарний світловий ефект на стінах. Металевий корпус, порошкова фарба може бути в білому або чорному кольорах. Джерело світіння лампа "кулька" G45.
Лампи підбираються індивідуально за бажаною потужністю і спектром світіння.
Вимикач виводиться окремо (як на люстру).
Більше підходить як додаткове, зоноване освітлення. Гармонійно виглядає на стіні як самостійно, так і в парі (біля ліжка), і навіть у кількості в довгому коридорі чи сходовому марші. Дають можливість втілити в життя будь-які фантазії та ідеї і створити незвичайну світлову композицію.
Їх можна повісити вертикально або горизонтально, на одному рівні або в шаховому порядку.
У серії Mystery бра відрізняються малюнком на плафоні, який робиться за допомогою лазерного різання металу. Стриманим, правильним геометричним формам малюнок, через який ллється світло, надає містичності та загадковості.
Цей світильник чудово впишеться в інтер'єр вашої оселі, підходить для використання в різних приміщеннях, як-от вітальня, спальня, коридор, передпокій або кабінет, можна використовувати під час освітлення закладів, як-от кафе, ресторан, спа-салон. Підкреслить індивідуальність сучасного дизайну і додасть приміщенню шарму. Зробить затишну і романтичну зону відпочинку.
Гармонія та елегантність, які є характерними рисами стилю, завжди залишаються актуальними.
Ми гарантуємо якість наших виробів.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Колір | Білий |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 310мм |
| Висота плафона | 310мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Діаметр стельової чаші (мм) | 60 мм |
| Довжина: | 80 мм |
| Код товару | 3180 |
| Наявність поворотного механізму | Немає |
| Розмір паковання | 30х14х10см |
| Серія | Mystery |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Стиль виготовлення | Лофт |
| Тип кріплення | Планка |
| Тип світильника | Бра настінний + стельовий |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина | 110 мм |
| Ширина плафона | 80 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 034 ₴



