
Світильник настінний, бра лофт Vega NL 24201-1 CR під дві лампи E27 сірий муар MSK
1 034 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 616362
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сучасний стильний інтер'єр неможливо уявити без світильників і бра в стилі лофт. Підвісні лофт світильники та бра вирізняються чіткими формами, простими лініями та геометричним дизайном. Все це робить світильники в індустріальному стилі універсальним у використанні в будь-якому інтер'єрі: освітленні сучасних квартир, барів, ресторанів, кафе, офісів. Крім того, використання в освітленні лофтових світильників на піку популярності зараз, що дасть Вам змогу зробити інтер'єр модним і сучасним
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 2 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Колір | Сірий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота | 450 мм |
| Висота плафона | 450 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Глибина плафона | 60 мм |
| Код товару | NL 24201-1 |
| Розмір паковання | 47х10х7 см |
| Серія | Vega |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Стиль виготовлення | Лофт |
| Тип світильника | Світильник настінний |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Колір арматури (основа) | Сірий муар |
| Ширина | 72 мм |
| Ширина плафона | 72 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 034 ₴



