
Світильник трековий Tube NT 1105-3 WH на три плафони під лампу Е-27 на шинопроводі 1м MSK
2 068 ₴
Показати оптові ціни- В наявності
- Оптом і в роздріб
- Код: 617307
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трековий світильник в стилі лофт являє собою 3 плафони циліндричної форми з патроном під лампу Е27 і кріпленням на рейку (шинопровід). з шинопроводом завдовжки 1м у комплекті.
У світильник ставляться лампи "кулька" діаметром 45мм.
Лампи не йдуть у комплекті
Механізм кріплення на шинопровід дає змогу легко знімати і переміщати світильники так як вам потрібно по всій його довжині
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | MSK Electric |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Лампочки в комплекті | Ні |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Колір арматури (підстави) | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Можливість регулювання | Да |
| Висота плафона | 110 мм |
| Гарантійний термін (міс) | 36 |
| Діаметр стельової чаші (мм) | 1000 мм |
| Довжина: | 1000 мм |
| Довжина плафона | 110 мм |
| Код товару | NT 1105-3 |
| Кількість ламп | 3 |
| Кількість плафонів | 3шт |
| Макс потужність лампи | 40W |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Наявність поворотного механізму | 3шт |
| Розмір паковання | 103х21х21см |
| Серія | Tube |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип кріплення | На шинопровід |
| Тип лампи | G-45 |
| Тип світильника | Стельовий |
| Тип цоколя | Е27 (Стандарт) |
| Ширина плафона | 50 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 068 ₴

