
Світлодіодна лампочка "Fonix-8" 8W 4200К GU5.3 LED (Horoz Electric)
58 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 001-001-0008-031
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна лампа "Fonix-8" 8W 4200К GU5.3 LED
Потужність 8 W
Аналог лампи розжарювання 80 W
Тип цоколя GU 5.3
Робоча напруга 220-240 V
Світловий потік 630 lm
Колірна температура, К 4200К
Кут розсіювання 105°
Матеріал корпусу Пластик
Термін служби 25 000 годин
Розміри (ДхШхВ) 55мм * 50мм
Тип світлодіодів SMD LED
Гарантійний термін 2 роки
Кількість в упаковці 1 шт.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Додаткові характеристики | |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 80 W |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 8 W |
| Робоча напруга | 220-240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 55 мм * 50 мм |
| Світловий потік | 630 Lm |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | GU5.3 |
| Кут розсіювання | 105° |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 58 ₴

