-6%

Світлодіодна стельова люстра "COPERNIC" 15W 4000K хром (Horoz Electric)
1 307 ₴
1 228,58 ₴
- Готово до відправки
- Код: 019-060-0015-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодна люстра COPERNIC 15W 4000K хром
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Хром |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 15W |
| Робоча напруга | 180-240V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 695 мм х 90 мм х 75 мм |
| Світловий потік | 900 Lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 4000 K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 228,58 ₴


