
Світильник врізний світлодіодний "VALENTINA-6" 6W 3000K-6500K білий настінно-стельовий (Horoz Electric)
176 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-063-0006-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник вмонтований VALENTINA-6 6W білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Врізний отвір | 50-90 мм |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 6W |
| Робоча напруга | 165-265V/50-60H |
| Розміри (ДхШхВ) | 100 мм х 25 мм |
| Світловий потік | 480 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колірна температура, К | 3000К-6500К — регулюється |
Інформація для замовлення
- Ціна: 176 ₴








