-4%

Світильник врізний світлодіодний "VALENTINA-24" 24W 3000K-6500K білий настінно-стельовий (Horoz Electric)
381 ₴
365,76 ₴
- Готово до відправки
- Код: 016-063-0024-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світлодіодний світильник вмонтований VALENTINA-24 24W білий
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Білий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Врізний отвір | 50-150 мм |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 24W |
| Робоча напруга | 165-265V/50-60H |
| Розміри (ДхШхВ) | 170 мм х 25 мм |
| Світловий потік | 1920 Lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колірна температура, К | 3000К-6500К — регулюється |
Інформація для замовлення
- Ціна: 365,76 ₴






