
Світильник врізний світлодіодний "STELLA-24" з регулюванням 24W 4200K білий настінно-стельовий Horoz Electric
267 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 016-052-0024-030
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник врізний світлодіодний "STELLA-24" з регульованим кріпленням 24W 4200K білий настінно-стельовий
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал каркасу | Алюміній |
| Матеріал плафона, підвісок | Пластик |
| Потужність лампи | 24 Вт |
| Світловий потік | 2280 лм |
| Ступінь захисту IP | 20 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип світильника | Врізний |
| Колір | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4200К |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 19 см |
| Діаметр | 173 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Врізний отвір | Ø55-Ø150 mm (регулює) |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 24 W |
| Робоча напруга | 85-265V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 173мм х 19мм |
| Термін експлуатації | 25 000 ч. |
| Ступінь захисту, IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 4200K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 267 ₴



