-4%

Прожектор світлодіодний "ASLAN-50" 50W 6400K IP65 білий, вуличний (Horoz Electric)
377 ₴
361,92 ₴
- Готово до відправки
- Код: 068-010-0050-040
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прожектор світлодіодний "ASLAN-50" 50W 6400K IP65 білий, вуличний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 400 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 50 W |
| Робоча напруга | 175 - 250 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 163,7 мм * 224,3 мм * 30,5мм |
| Світловий потік (лм) | 4000 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 100° |
| Колір | Білий |
| Колірна температура, К | 6400K, 2700К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 361,92 ₴

