-4%

Фасадний вуличний світильник світлодіодний "ANDIZ" 9W 4200K IP65 білий настінний (Horoz Electric)
774 ₴
743,04 ₴
- Готово до відправки
- Код: 076-037-0009-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фасадний вуличний світильник світлодіодний "ANDIZ" 9W 4200K IP65 білий настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Джерело світла | LED module |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 9 Вт |
| Світловий потік | 450 лм |
| Стан | Новий |
| Спосіб монтажу | Накладний |
| Ступінь захисту IP | 65 |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип освітлення | Світильник |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір світіння | Нейтральний |
| Колірна температура | 4200К |
| Розміри | |
| Висота | 4.6 см |
| Довжина | 17.3 см |
| Ширина | 8.1 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Робоча напруга | 100-240V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 173 мм x 81 мм x 46 мм |
| Світловий потік (лм) | 450 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Колір | белий |
| Колірна температура, К | 4200 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 743,04 ₴


