-5%

Фасадний вуличний світильник "SAFARI" IP65 під лампу 2хGU10 чорний настінний (Horoz Electric)
1 318 ₴
1 252,10 ₴
- Готово до відправки
- Код: 075-020-0001-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Фасадний вуличний світильник "SAFARI" IP65 під лампу 2хGU10 чорний настінний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | Max. 2x35W |
| Робоча напруга | 220-240V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 201 мм * 105 мм * 102 мм |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | GU10 |
| Колір | Чорний |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 252,10 ₴

