
Світлодіодна лампа низьковольтна 12-24V AC-DC "Metro-1" 10W 4200К E27 (Horoz Electric)
95 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 001-060-1224-030
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світлодіодна лампа низьковольтна 12-24V AC-DC "Metro-1" 10W 4200К E27
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувацькі характеристики | |
| Аналог лампи розжарювання | 80 W |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 10 W |
| Робоча напруга | 12-24 V |
| Світловий потік (лм) | 930 lm |
| Термін експлуатації | 25 000 годин |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Тип цоколя | E27 |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 95 ₴

