-4%

Світильник фасадний вуличний світлодіодний "LAGOS" 12W 4200K IP54 настінний чорний (Horoz Electric)
863 ₴
828,48 ₴
- Готово до відправки
- Код: 076-070-0012-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник фасадний вуличний світлодіодний "LAGOS" 12W 4200K IP54 настінний чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 12 W |
| Робоча напруга | 85-265V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 197 мм * 65 мм*47 мм |
| Світловий потік (лм) | 765 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 54 |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 4200 К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 828,48 ₴



