-4%

Прожектор світлодіодний "Pegasus-30" 30W 6400K IP65 120° вуличний чорний (Horoz Electric)
475 ₴
456 ₴
- Готово до відправки
- Код: 068-024-0030-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Прожектор світлодіодний "Pegasus-30" 30W 6400K IP65 120° вуличний чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 30 W |
| Робоча напруга | 220 - 240 V |
| Розміри (ДхШхВ) | 130,5 мм * 144,8 мм * 32,8 мм |
| Світловий потік (лм) | 3380 Lm |
| Термін експлуатації | 20 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 456 ₴



