
Блок живлення світлодіодний LED Professional DC24 300W BPX-24-300 12,5А (Біом)
858 ₴
- Готово до відправки
- Код: 00-00023394
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бренд PROFESSIONAL
Потужність 300 W
Вихідна напруга DC 24V
Робоча напруга 180-265 V
Тип охолодження Пасивне
Матеріал корпусу Метал
Розмір 196x60x29
Клас захисту IP20
Струм на виході 12.5 A
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Biom |
| Країна виробник | Україна |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 00-00023394 |
| Бренд | Professional |
| Валюта | USD |
| Вихідна напруга | DC 24V |
| Клас захисту | IP20 |
| Потужність | 300 W |
| Назва | Блок живлення BIOM Professional DC24 300W BPX-24-300 12,5А |
| Наявність | В наявності |
| Розмір | 196x60x29 |
| Робоча напруга | 180-265 V |
| Розділ | Блоки живлення 24V |
| Стан товару | Новий |
| Струм на виході | 12.5 A |
| Тип охолодження | Пасивне |
| Ціна | 19.60 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 858 ₴



