
Вугільний гриль-барбекю з термометром та дворівневою полицею, валіза, дерево-сталь, чорний (LV20021704B)
5 670 ₴
- Немає в наявності
- Код: LV20021704B
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристика:
Розмір грилю:
- 115x63см (з розкладеними поличками);
- 96x52см (зі складеними поличками);
Висота - 95см
Решітка для смаження:
-розмір - 35x71см,
-матеріал - хромована сталь
Решітка для підігріву:
-розмір - 72x13см,
-матеріал - хромована сталь
Висота робочої поверхні - 74см
Решітка для вугілля:
-розмір - 66x28см,
-матеріал - нержавіюча сталь
Полички для аксесуарів:
1. 64x22,5см (матеріал - дерево);
2. 32x25см (матеріал - дерево)
Чаша для вугілля:
-розмір - 72x38x19см,
-матеріал - сталь покрита жаростійкою фарбою
Кришка:
-розмір - 76x42x19см,
-матеріал - сталь покрита жаростійкою фарбою
Матеріал ручок - метал
Ніжки - сталь із жаростійким порошковим покриттям
Колеса:
-Розмір - 15см,
-матеріал - пластик
Полиця для аксесуарів:
-розмір - 58x26см,
-матеріал - сталь із жаростійким порошковим покриттям
Чаша для золи:
-розмір - 21x15см,
-матеріал - сталь покрита жаростійкою емаллю
Термометр Вага - 16кг
Упаковка:
Вага - 17,35кг
Розмір упаковки - 78x41x25см
Інструкція українською мовою
Увага!!! Використовувати тільки деревне вугілля!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Прямокутна |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Товщина корпусу | 2 мм |
| Матеріал решітки | Хромована сталь |
| Комплектація кришкою | Є |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Вбудований термометр | Є (в кришці) |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Комплектація коліщатками | 2 шт. |
| Наявність додаткової полиці | 3 (шт.) |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 710 мм |
| Ширина робочої поверхні | 350 мм |
| Висота робочої поверхні | 740 мм |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 1150 мм |
| Ширина | 630 мм |
| Висота | 950 мм |
| Вага | 16 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 670 ₴










