
Вугільний гриль-барбекю квадратний, з решіткою, сталевий, чорний (LV20021703K)
2 016 ₴
- Немає в наявності
- Код: LV20021703K
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Характеристика:
Розмір гриля - 80x50см
Решітка для смаження:
-розмір - 40x42, 5см,
-матеріал - хромована сталь
Висота робочої поверхні - 66см
Решітка для вугілля:
-розмір - 33,5x33,5см,
-матеріал - нержавіюча сталь
Чаша для вугілля:
-розмір - 44x11, 5см,
-матеріал - сталь покрита жаростійкою емаллю
Кришка:
-розмір - 45x12см,
-матеріал - сталь покрита жаростійкою емаллю
Матеріал ручок - бакеліт
Ніжки - сталь із жаростійким порошковим покриттям
Колеса:
-розмір - 14,5см,
-матеріал - пластик
Полиця для аксесуарів:
-розмір - 34,5x38см,
-матеріал - сталь із жаростійким порошковим покриттям
Вага - 4,65кг
Упаковка:
Вага - 5,2кг
Розмір упаковки - 47x16,5x48см
Інструкція українською мовою
Увага!!! Використовувати тільки деревне вугілля!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Levistella |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Гриль, барбекю |
| Тип палива | Деревне вугілля |
| Конструкція | Збірно-розбірна |
| Форма | Квадратна |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Матеріал корпусу | Сталь |
| Покриття корпусу | Жаростійка емаль |
| Товщина корпусу | 1.2 мм |
| Матеріал решітки | Хромована сталь |
| Комплектація кришкою | Є |
| Комплектація рожном | Не передбачений |
| Регульована висота решітки-гриль | Ні |
| Вбудований термометр | Не передбачений |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики і комплектація | |
| Колір | Чорний |
| Комплектація коліщатками | 2 шт. |
| Наявність додаткової полиці | 1 (шт) |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина робочої поверхні | 425 мм |
| Ширина робочої поверхні | 400 мм |
| Висота робочої поверхні | 660 мм |
| Габаритні розміри | |
| Ширина | 500 мм |
| Висота | 800 мм |
| Вага | 4.65 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 016 ₴










