-4%

Світильник трековий світлодіодний "BREMEN-10" 10W 4200K чорний (Horoz Electric)
269 ₴
258,24 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Готово до відправки
- Код: 018-031-0010-020
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник трековий світлодіодний "BREMEN-10" 10W 4200K чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 10 W |
| Робоча напруга | 160-250V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 126 мм х 54 мм х 138мм |
| Світловий потік (лм) | 800Lm |
| Термін експлуатації | 30 |
| Ступінь захисту IP | IP20 |
| Тип світлодіодів | COB LED |
| Кут розсіювання | 24° |
| Колірна температура, К | 4200К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 258,24 ₴


