
Світильник накладний світлодіодний "SOFIA/S-18" 18W 6400K настінно-стельовий чорний (Horoz Electric)
416 ₴
- Немає в наявності
- Код: 016-065-0018-020
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Світильник накладний світлодіодний "SOFIA/S-18" 18W 6400K настінно-стельовий чорний
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність | 18 W |
| Робоча напруга | 100-265V/50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 120 мм х 38мм |
| Світловий потік (лм) | 1620 lm |
| Термін експлуатації | 25 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 20 |
| Кут розсіювання | 120° |
| Колірна температура, К | 6400К |
Інформація для замовлення
- Ціна: 416 ₴


