
Прожектор світлодіодний "PARDUS-30" 30W 6400K 2700Lm IP65 вуличний чорний (Horoz Electric)
308 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- Немає в наявності
- Код: 068-028-0030-010
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Прожектор світлодіодний "PARDUS-30" 30W 6400K 2700Lm IP65 вуличний чорний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Horoz Electric |
| Країна виробник | Туреччина |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Користувальницькі характеристики | |
| Бренд | HOROZ ELECTRIC |
| Гарантійний термін | 2 роки |
| Кількість в пакованні | 1 шт. |
| Потужність | 30 W |
| Робоча напруга | 100-265V / 50-60Hz |
| Розміри (ДхШхВ) | 139 мм * 164 мм * 29 мм |
| Світловий потік (лм) | 2700 lm |
| Термін експлуатації | 30 000 ч. |
| Ступінь захисту IP | IP 65 |
| Тип світлодіодів | SMD LED |
| Кут розсіювання | 100° |
| Колір | Чорний |
| Колірна температура, К | 6400K |
Інформація для замовлення
- Ціна: 308 ₴


