Безкоштовна доставка

Світильник підвісний, стельовий Chime G4 CB30-500-10 Чорний (AtmoLight)
7 120 ₴
- В наявності
- Код: 1181311
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник підвісний Chime G9 CB30-500-10 Чорний (1181311) Світильники Atmolight - різноманітність форм і рішень для інтер'єрів у стилі лофт, скандинавського і сучасного стилю. Світильники пофарбовані порошковою фарбою. Світильники колекції Chime універсальні для будь- якого інтер'єру. У комплекті йде інструкція по монтажу, а коли виникають будь-які питання, ми з радістю проконсультуємось і допоможемо вам створити комфорт і прикрасити приміщення за допомогою світильників Atmolight. Якість, підтверджена сертифікатами відповідності ГОС. Гарантія 12 місяців, можлива також повернення та обмін. Лампи не йдуть у комплекті. Використовуйте тільки LED-лампи. Фортеця - металева планка. Довжина шнурів 1 метр, можна вкоротити.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AtmoLight |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 10 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | G4 |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 50 см |
| Діаметр | 3 см |
| Довжина | 80 см |
| Ширина | 20 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| store code | 113469943 |
| Призначення | Для бару Для вітальні Для офісу |
| Спрямованість світла | Вниз |
| Змінне джерело світла | Да |
| Стиль | Лофт Мінімалізм Модерн Скандинавський Сучасний |
| Тип | Великі люстри Декоративні люстри Люстри-підвіси Сучасні люстри |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 7 120 ₴

