Безкоштовна доставка

Люстра павук, підвісна Stels 6 лапок Чорний з перламутром (AtmoLight)
5 550 ₴
- В наявності
- Код: 2511319
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Світильник Stels 6 лапок Чорний з перламутром (1323) Світильники Atmolight - різноманітність форм і рішень для інтер'єрів у стилі лофт, скандинавського та сучасного стилю. Світильники пофарбовані порошковою фарбою. Світильники збірки Art виконано за технологією лазерної різки, для якої характерні ідеальна форма і відсутність видимих зварених швів. У комплекті йде інструкція по монтажу, а коли виникають будь-які питання ми з радістю проконсультуємося і допоможемо Вам створити комфорт і прикрасити приміщення за допомогою світильників Atmolight. Якість, підтверджена сертифікатами відповідності ГОС. Гарантія 12 місяців, можлива також повернення та обмін. Лампа не йде в комплекті. Закріплення - це металева планка плюс кріплення для кожного дроту. Довжина кожного дроту 1,5 метра, можна вкоротити.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AtmoLight |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 6 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 17 см |
| Діаметр | 16.5 см |
| Діаметр стельової чаші | 140 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| store code | 113469943 |
| Призначення | Для вітальні |
| Спрямованість світла | Вниз |
| Змінне джерело світла | Да |
| Стиль | Лофт |
| Тип | Декоративні люстри |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 550 ₴

