
Люстра підвісна, стельова Brill P510 Золото (AtmoLight)
2 440 ₴
- В наявності
- Код: 2181110
+380 (67) 123-67-20
Kyivstarповернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Люстра стельова Brill P510 Золото Світильники Atmolight - різноманітність форм і рішень для інтер'єрів в стилі лофт, скандинавському та сучасному стилях. Світильники пофарбовані порошковою фарбою. Світильники з колекції Capella - це поєднання геометричних форм, що надає витонченості і легкості Вашого інтер'єру.У комплекті йде інструкція по монтажу, а при виникненні будь-яких питань, ми з радістю проконсультуємо і допоможемо Вам створити комфорт і прикрасити приміщення з допомогою світильників Atmolight.Якість підтверджена сертифікатами відповідності-ГОСТ. Гарантия 12 месяцев, возможен также возврат и обмен. Три патрона. Лампы не идут в комплекте. Крепление - металлическая планка. Длина шнура 1 метр, можно укоротить.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | AtmoLight |
| Країна виробник | Україна |
| Кількість джерел світла | 3 |
| Матеріал каркасу | Метал |
| Матеріал плафона, підвісок | Метал |
| Тип лампи | Світлодіодна |
| Тип цоколя | E27 |
| Колір | Золотистий |
| Колір плафона | Золотистий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 28 см |
| Діаметр | 51 см |
| Діаметр стельової чаші | 120 см |
| Користувальницькі характеристики | |
| store code | 113469943 |
| Призначення | Для вітальні |
| Спрямованість світла | Вниз |
| Змінне джерело світла | Да |
| Стиль | Лофт |
| Тип | Декоративні люстри |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 440 ₴


